Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2021 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana

Stosunek do ludzi: bardzo wystraszona, wymaga socjalizacji i zrozumienia

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: zestresowana, choć może się zaprzyjaźnić ze spokojnym kotem

Inne:

Zora o sobie:

„Miałam zaledwie 6 miesięcy jak mnie znaleziono. Z początku wszyscy myśleli, że jestem kocurkiem i dali mi na imię LEON!! Dlatego się trochę obraziłam na nich, no bo jak tak można…..

Mam na imię Zora i jestem wyjątkowa z urody, bo ruda, co stanowi niezwykłą rzadkość, wszak koty o tym umaszczeniu to w większości kocury jak mi potem ciocie wytłumaczyły.
Dużo rzeczy mnie przeraża, boję się nagłych ruchów, głośnych dźwięków, a nawet niektórych przedmiotów….Jestem nieufna w stosunku do ludzi. Inne koty mnie stresują, choć z Herbim bardzo się polubiłam <3 tylko Herbi pojechał do domu… 🙁 a mi przykro i samotnie.

Bardzo potrzeba mi cierpliwego, spokojnego, cichego domu tymczasowego lub stałego.”

Szukamy dla Zory domu najlepiej bez dzieci i psów.
Kotka pewnie nigdy nie będzie nachalnym miziakiem, ale wierzymy, że może zrobić postępy w oswajaniu, przy sprzyjających warunkach. Skuszona smaczkami pozwoli się dotknąć, ale potrzeba do tego czasu i cierpliwości.

Poznaj historię Zory:

28 listopada 2021 r.

Niedzielny chill-out w wykonaniu Herbiego i Zory w schronisku w Dopiewie.
Takiej właśnie cudownie wyluzowanej niedzieli Wam życzymy.

I pamiętajcie – nie kupujcie, adoptujcie!

6 grudnia 2021 r.

Zora jest młodą kotką. Była znaleziona w Więckowicach razem ze swoją mamą i dwójką rodzeństwa. Jest wyjątkowa, ponieważ bardzo rzadko rodzą się rude dziewczynki. Zora nie ma zaufania do ludzi. Codziennie ciężko znosi dotyk człowieka. Za to uwielbia kontakt z kotami, jest dla nich bardzo miła i to samo sobie ceni w kontakcie z nimi. Mimo dużej chęci na zabawę nie odważyła się jeszcze na zabawę wędką lub sznurkiem. Zora potrzebuje domu gdzie będzie zrozumiana i dostanie czas na zaufanie. Miło widziany będzie dom z drugim kotem. Zależy nam na znalezieniu domu dla niej bo wiemy, że w domu dużo szybciej uda się jej oswoić i zaakceptować życie z ludźmi.

11 stycznia 2022 r.

Do naszego schroniska trafiła około 6 miesięczna kotka ZORA. Jest ruda, co stanowi niezwykłą rzadkość, wszak koty o tym umaszczeniu to w większości kocury.

Kotka jest już z nami chwilę, ale ma spore problemy z odnalezieniem się w schroniskowej rzeczywistości. Jest nieufna w stosunku do ludzi. Skuszona smaczkami pozwoli się dotknąć, ale potrzeba do tego czasu i cierpliwości. Inne koty też ją stresują, choć z Herbim bardzo się polubiła. Ostatnio kilka schroniskowych kotów pojechało do nowych domów, zrobiło się luźniej, więc Zora zaczęła podchodzić do misek w obecności ludzi, co wcześniej było niemożliwe. Boi się zabawek dla kotów.

Bardzo potrzeba jej cierpliwego, spokojnego, cichego domu tymczasowego lub stałego. Dom najlepiej bez dzieci i psów.
Kotka pewnie nigdy nie będzie nachalnym miziakiem, ale wierzymy, że może zrobić postępy w oswajaniu, przy sprzyjających warunkach.

[nggallery id=2260]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)