Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzony: 20.06.2023 r.

Zdrowie: w trakcie szczepień, w trakcie odrobaczania

Stosunek do ludzi: chętny do kontaktu, przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: ma rodzeństwo, chętny do zabawy z kotami

Inne: 

Chrupek o sobie:

Hej! Nazywam się Chrupek i jestem małym słodkim kotkiem, tak samo z resztą jak reszta mojego rodzeństwa!

Uwielbiam się z nimi bawić całymi dniami, z przerwami na jedzenie oczywiście! Jak tylko widzimy którąś z ciotek albo jakiegoś wujka to od razu biegniemy do nich, z nimi nigdy nie ma czasu na nudę! Słyszałem kiedyś jak mówili o mojej plamce na nosku z której jestem z resztą bardzo dumny! Ponoć przypomina im jakiegoś potężnego czarodzieja! Jakiegoś co jest wielkim palącym okiem na wysokiej wieży! Nie mam pojęcia o co im chodzi, ale dla mnie brzmi super fajnie!

Marzy mi się ciepłe miejsce na kolanach jakiegoś człowieka, który poczęstowałby również jakimś pysznym przysmakiem i podrapciał za uszkiem. Oczywiście najlepiej z resztą mojej ferajny 😀

Chrupek

Poznaj historię Chrupka:

6 sierpnia 2023 r.

Kochani codziennie dostajemy zgłoszenia w sprawie kotów w ciężkim stanie, po wypadku, po otruciu, porzuconych… A na dodatek trafiają apele o domy dla maluchów… Znalezionych, podrzuconych…i też często w kiepskim stanie.. Kolejka oczekujących robi się coraz dłuższa… Boimy się, że nie zdążymy pomóc. Nie mamy miejsca by móc pomagać! Adopcje stoją, zdrowe koty czekają na domy.

PILNIE POTRZEBUJEMY DOMÓW TYMCZASOWYCH by móc przyjmować te koty, które muszą otrzymać pomoc weterynaryjną jak najszybciej.

Poniżej kociaki, które są pod naszą opieką. Odrobaczone. Pierwsze szczepienie w jutro. Ogólnie zdrowe. Potrzebujemy dla nich domów tymczasowych lub stałych.

Cheetos, Chips, Ciastek, Chrupek – Maluchy zostały podrzucone w kartonie pod sklepem. W głowach nam się nie mieści, dlaczego tak trudno poddać kota kastracji… Są darmowe programy, bony od fundacji, a czasem zwyczajnie należy zgłosić do fundacji miejsce i koty po zabiegu wrócą na swoje miejsce… Dlatego REAGUJCIE i EDUKUJCIE jak widzicie, że ktoś bezmyślnie rozmnaża zwierzęta!

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)