Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

14 września 2022
Może i na pierwszy rzut oka jest niepozorny, ale przy bliższym poznaniu niewątpliwie zyskuje – wystarczy spojrzeć w jego błyszczące oczy i właściwie momentalnie jest się we władaniu tego małego przystojniaczka. O kim mowa? O Ciastku, filigranowym eleganciku, który swój czarny kubraczek przyozdobił dyskretnie białym krawacikiem dodającym mu jednocześnie uroku i szyku. Ciastek ma około 3 lat, waży 7 kilogramów i na swoich nowych opiekunów czeka w domu tymczasowym, w którym cieszy się dobrą opinią niekłopotliwego współlokatora: niczego nie niszczy, nie hałasuje, zachowuje czystość. Jest nieufny i bojaźliwy w stosunku do obcych osób, ale przy odpowiednim podejściu zmienia nastawienie i okazuje się być całkiem towarzyskim koleżką. Na spacerach jest bardzo grzeczny i spokojny, chodzi idealnie bez smyczy, nigdzie się nie oddala i zajmuje się ochoczo swoimi sprawami. W stosunku do obcych psów jest nastawiony przyjaźnie, bez problemu zawiera nowe znajomości, a od czasu do czasu lubi oddać się niczym nieskrępowanej radosnej zabawie. Szukamy dla Ciastka domu w cichej, spokojnej i podmiejskiej okolicy, z łatwym dostępem do przyjaznych psom atrakcyjnych terenów zielonych, z których będzie mógł korzystać podczas codziennych spacerów. Ciastek jest zdrowy i wykastrowany.

17 lutego 2023
Choć trwało to nieco dłużej niż można by się początkowo spodziewać, to jednak udało nam się osiągnąć upragniony cel! Maleńki Ciastek przeprowadził się do swojego nowego domu, w którym bardzo szybko poczuł się pewnie, bezpiecznie i komfortowo – po prostu jak u siebie. Duża w tym zasługa jego nowych opiekunów, którzy przyjmując Ciastka pod swój dach zadbali o to, żeby poczuł się w nowym domu możliwie jak najlepiej. Po opuszczeniu miasta, Ciastek oddycha w końcu pełną piersią, korzystając z relaksujących spacerów na okolicznych łąkach i polach, po których oddaje się kojącym drzemkom na swojej nowej podusi. Bardzo dziękujemy za przygarnięcie Ciastka!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: remik@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 501 173 726