Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 04.2022 r.

Zdrowie: zaszczepiona, odrobaczona

Stosunek do ludzi: nabiera zaufania do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: zainteresowana innymi kotami

Inne: lubi się bawić w swoim towarzystwie

 

Coco o sobie:

Hej, jestem Coco!
Mam dopiero 4 miesiące i bardzo lubię się bawić z moimi siostrami (Chanel i Allure). Wszystkie razem z mamą przyjechałyśmy do takiego super miejsca, gdzie jest dużo innych kotów i są też człowieki! Od razu dali nam pyszności i wodę do picia i jeszcze takie miejsce, gdzie zakopuje się kupy! Szybko ich polubiłam. Usłyszałam, że szukają nam domu, właśnie u takich fajnych dwunożnych. Podobno jak się ma swoich własnych, to jest jeszcze lepiej, nie trzeba siedzieć w klatce, tylko ma się duuużo miejsca na brykanie, a potem można się iść przytulić i pomiziać. Już nie mogę się doczekać tego mojego domu!

Coco

Poznaj historię Coco:

1 lipca 2022 r.

Coco czyli ¼ naszej rodzinki Chanelkowej.

Cała trójka z pewnością jest kopią swojej mamusi Gabrysi. Jak co roku są konsekwencją nie sterylizowania kotów. Coco wydaje się najbardziej odważna i zaciekawiona człowiekiem. Często wyciąga łapki z klatki próbując coś nowego wciągnąć do klatki. Jak to dziecko bardzo interesuje się otaczającym światem do którego nie ma dostępu z powodu kwarantanny.

Aktualnie jest po pierwszym odrobaczeniu a za kilka dni dostanie pierwszy zastrzyk. Od pierwszych dni pobytu w schronisku wiedziała czym jest kuweta i jak z niej korzystać. No może powiedzenie, że wiedziała czym jest kuweta jest troszeczkę wyolbrzymione. W klatce panuje kompletny chaos bo mała przestrzeń nie jest powodem zaprzestania dziecięcych zabaw.

18 września 2022 r.

Hej, jestem Coco!

Mam dopiero 4 miesiące i bardzo lubię się bawić z moimi siostrami (Chanel i Allure).

Wszystkie razem z mamą przyjechałyśmy do takiego super miejsca, gdzie jest dużo innych kotów i są też człowieki! Od razu dali nam pyszności i wodę do picia i jeszcze takie miejsce, gdzie zakopuje się kupy! Szybko ich polubiłam.
Usłyszałam, że szukają nam domu, właśnie u takich fajnych dwunożnych. Podobno jak się ma swoich własnych, to jest jeszcze lepiej, nie trzeba siedzieć w klatce, tylko ma się duuużo miejsca na brykanie, a potem można się iść przytulić i pomiziać. Już nie mogę się doczekać tego mojego domu!

Aktualnie jestem w domu tymczasowym i uczę się z każdym dniem oswajać.
Coco

Możesz zaadoptować Coco wypełniając ankietę:

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)