Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

 Podstawowe informacje:

Urodzony: 01.05.2022 r.

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, testy FIV/FelV ujemne, zachipowany

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne: wychowany z Presleyem i Sabiną

 

Elvis o sobie:

Cześć, chcesz mnie poznać?

Mam na imię Elvis. Jestem ślicznym kocurkiem. Mieszkam w domu dla kotów, który nazywają kociarnią. Trafiłem tam razem z bratem Presleyem i siostrą Sabinką. Byliśmy bardzo chorzy. Ciocie mówiły, że dopadł nas koci katar. Teraz czujemy się lepiej. Jesteśmy odrobaczeni i czekamy na nowy, prawdziwy dom. Niedługo zostaniemy wykastrowani. Tak słyszeliśmy, choć nie do końca wiemy co to znaczy. Początkowo byliśmy nieufni i baliśmy się ludzi. Ciocie, które się nami opiekują przekonały nas do swojego gatunku. Połączyła nas przyjaźń.

Bardzo chciałbym znaleźć się w nowym domu z moim bratem Presleyem. Ja i mój brat jesteśmy do siebie bardzo podobni. Nasze opiekunki mówiły, że wyglądamy jak bracia ksero i jesteśmy nie do odróżnienia. Nikt by nas nie odróżnił gdyby nie biały wąs u mojego brata. Czasami zastanawiałem się co by się stało, gdyby ten wąs mu wypadł? Byłoby wesoło. Ciocie miałyby twardy orzech do zgryzieni.

Zapewne patrząc na nasze zdjęcia jesteś zachwycony. Przypominamy naszego ludzkiego imiennika. Mamy takie same czuprynki jak nasz pierwowzór. Ja jestem zielonookim przystojniakiem, mam czarne, błyszczące futerko, cechuje mnie wygląd i zwinność pantery. Może kiedyś staniemy się z bratem równie sławni? Co prawda tworzymy wyłącznie kocią muzykę, ale kto wie? Takie imiona w końcu zobowiązują. Jeżeli zdecydujesz się mnie zabrać do domu będę wesołym towarzyszem zabaw. Rozpiera mnie energia. Bardzo lubię biegać za wędką i gonić piłeczki. Oprócz zabaw czas spędzam na jedzeniu. Jestem małym łasuchem. Uwielbiam wcinać przysmaki dla kotów. Kiedy je dostaję szczęśliwy uśmiech pojawia się na moim pyszczku.

Mam nadzieję, że moja opowieść przekonała Cię do adopcji. Pamiętaj, że „nawet najmniejszy kot może zająć najwięcej miejsca w Twoim sercu”.

Elvis Presley

Poznaj historię Elvisa:

16 października 2022 r.

POZNAJCIE ELVISA PRESLEYA – a tak w sumie to Elvisa i Presleya.
Chłopacy dostali takie imiona bo są niemal identyczni i bardzo się kochają. Dlatego trzeba było ich połączyć w jedną całość.

Obydwaj są spokojni, pozwalają się głaskać, ale nie czują się z tym jeszcze pewni – mają dopiero 5 miesięcy, a u nas są dopiero pierwszy miesiąc.
Trafili do nas ze strasznym katarem, ale już są zdrowi, odrobaczeni i czekają na szczepienia oraz kastrację.

Bardzo potrzebny dom tymczasowy, by mogli szybko pokochać kanapy , kocyki no i przede wszystkim człowieków. Najlepiej jakby trafili do domu razem! A najlepiej do domu na stałe.

Wtedy na pewno razem zaśpiewają:

„Love me tender, love me sweet
Never let me go
You have made my life complete
And I love you so”

Jeżeli chcesz usłyszeć tą piosenkę, to wypełnij ankietę:
https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Czym jest dom tymczasowy dowiedz się tu:
https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)