Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2020 r. 

Zdrowie: wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FIV/FeLV ujemne, zachipowana

Stosunek do ludzi: pozytywny, potrzebuje czasu, ale idzie jej coraz lepiej

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: niezbyt zainteresowana innymi kotami

Inne:

 

Gabrysia o sobie:

Cześć z tej strony Gabrysia!

Jestem kotką, której historia zaczęła się życiem na wolności. Żyłam sobie z dnia na dzień, czasem było fajnie, a czasem źle…najgorzej jak było mokro, zimno i nie było co jeść… Kiedy urodziłam trojkę kociąt zależało mi by je wykarmić i mimo strachu przed ludźmi zaczęłam coraz częściej się przy nich kręcić, bo dostawałam od nich czasem jakieś smakołyki.

Pewnego dnia złapali nas ludzie. Bardzo się przestraszyłam i nie wiedziałam co się dzieje i czy coś zagraża mi i moim dzieciom…. Jednak okazało się, że zabrali nas żeby nam pomóc. I tak trafiliśmy do domu pełnego innych kotów! Jest ciepło i jedzenia dużo. Odetchnęłam z ulgą, a moje dziewczynki są zachwycone zabawkami.

Z charakteru jestem bardzo spokojną kotką, choć płochliwą. Powoli oswajam się z głaskaniem, lecz do kotka kolankowego jeszcze troszkę mi brakuje 😀 Myślę, że z czasem się przełamię, jeśli tylko znalazłabym ukochanego człowieka, który by mi w tym pomógł. Podpowiem, że najbardziej się oswajam, gdy dostaję miskę z jedzonkiem, wtedy momentami nawet dam się pogłaskać i pomruczę troszkę. Bardzo bym się ucieszyła z jakiegoś przytulnego domku, gdzie są wygodne fotele, wtedy zawsze mogłabym towarzyszyć człowiekowi.

Wasza Gabriela

PS. Jestem mamą trójki kociaków: Coco, Chanel i Allure

Poznaj historię Gabrysi:

1 lipca 2022 r.

Mama naszej Chanelkowej rodziny. Można powiedzieć, że imię mało pasujące do jej dzieci. Jednak już tłumaczymy. Gabriella to prawdziwe imię Coco Chanel i uważamy, że bardzo pasuje ta spolszczona wersja do naszej koteczki.

Gabrysia trafiła do nas z łatką dzikiej kotki. Jakie było nasze zdziwienie gdy Gabrysia pozwoliła się dotknąć, potem sama podeszła do człowieka a już najbardziej jest przekona gdy człowiek napełnia miskę mięskiem. Czy Gabrysia nauczyła Coco wyciągać łapki z klatki czy Coco nauczyła Gabrysię to się raczej nie dowiemy. Jednak mamusia czasami jest zirytowana powolnym podawaniem jedzenia i wtedy sama łapką próbuje sobie zabrać.

Gabrysia jest dosyć delikatną kotka i mogłoby jej być trudno zamieszkać z bardzo małymi dziećmi. Jej usposobienie raczej jest typem indywidualistki co chętnie będzie spała na fotelu obok człowieka. Aktualnie jest po pierwszym odrobaczeniu a za kilka dni dostanie pierwsze szczepienie.

28 września 2022 r.

„Prostota jest kluczem do elegancji.”

Najlepszym potwierdzeniem tych słów Coco Chanel jest słynna „mała czarna”, którą rozsławiła projektantka.

Dlatego też mamą naszych trzech kocich zapachów Coco Chanel jest Gabrielle Bonheur Chanel – dla nas GABRYSIA.
Gabrysia jest właśnie klasycznym kotem – dystyngowanym, eleganckim, niezależnym i pięknym.

Gabrysia jest gotowa na dom. Dom doceniający klasę i niezależność naszej piękności.
Polecamy Gabi mocno!

Wypełnij ankietę: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

28 września 2023 r.

Oto Gabrysia, na drugie chodząca łagodność i elegancja!
I musicie nam w to uwierzyć, bo trochę się już znamy. Już ponad rok upłynął odkąd Gabrysia z trójką swoich dziewczynek Chanel, Coco i Allure zostały uratowane przez Straż Gminną Gminy Dopiewo.I tu, w schronisku w Dopiewie przebywa do dziś…

Cała rodzinka jest czarno-biała, a Gabrysia nadaje szyk jak mała czarna, od Gabrieli Coco Chanel, więc teraz już pewnie rozumiecie skąd ten wdzięk i imię.

Gabrysia ma obecnie około 3 lata, jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy na FIV/FELV ma ujemne. Jest całkowicie zdrowa i gotowa do wyprowadzki do swojego wymarzonego domu!
Obecnie mamy pod opieką sporo kotów, a życie w przepełnionej kociarni, wcale Gabrysi nie służy…

To wszystko dlatego, że Gabi jest wyjątkowo delikatną kotką, pragnąca kontaktu z człowiekiem, ale wycofującą się, gdy musi konkurować o atencję z innymi kotami. Zawsze ustępuje, w sytuacjach konfliktowych woli się wycofać, niż zawalczyć o swoje… Jednocześnie Gabrysia uwielbia człowieka, choć nie jest to kotek, który jako pierwszy pakuje się na kolana. Jest zbyt nieśmiała by wychodzić z inicjatywą, ale zawsze gdy ktoś z wolontariuszy znajdzie dla niej czas i poświęci jej chwilę pięknie się otwiera i ośmiela, daje wręcz całe koncerty kociego murmurando!

Gabrysia potrafi być bardzo wylewna, ale stanowczo na własnych warunkach!
Jeśli zaintrygowała Cię nasza kicia, jeśli chciałbyś ją poznać osobiście, proszę odezwij się, już najwyższy czas, by Gabryśka zamieniła kociarnię na wygodną kanapę i znalazła w końcu swojego super człowieka, który będzie ją szanował i akceptował ją taką jaka jest!

Dowiedz się więcej:

Adopcja: https://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/

Dom tymczasowy: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

Opiekun Wirtualny: https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/adopcja-wirtualna/

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)