Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: 23.05.2023 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana,

Stosunek do ludzi:  pozytywny, lgnie do człowieka,

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: –

 

Hermina o sobie:

Cześć, mam na imię Hermina, pochodzę z Wrześni.

Byłyśmy z mamą tam bezdomnymi kotkami. Ludzie nas złapali i zawieźli do Poznania. Wiecie, cieszymy się: Poznań to duże miasto, więcej imprez, lepsza zabawa, ale też większe perspektywy – mówią, że może na studia pójdę… Może mama też. Moja mama jest super – jest młodziutka, malutka, bardzo młodo mnie urodziła. Wszyscy myślą, że to moja troszkę starsza siostra. Świetnie się razem bawimy. Teraz mieszkamy w kociarni w Poznaniu, mamy swój pokój. Codziennie przychodzą ciocie i wujkowie, sprzątają nam kuwety, dają jeść, miziają nas, bawią się z nami i wszyscy mówią, że jesteśmy super dziewczyny.

Jeśli szukasz wesołej kotki to znalazłeś! – zgłaszam się, zabierz mnie do swojego domku, a na pewno będzie Ci weselej! A jak masz miejsce na dwie kotki to możemy zabrać też mamę. Będzie jeszcze weselej!

Herminka

Poznaj historię Herminy:

4 lipca 2023 r.

DOMY TYMCZASOWE POTRZEBNE NA WCZORAJ !!!

Kochani, ponownie potrzebujemy pomocy!

Szukamy:
 domu tymczasowego dla kotki i jej 2 maluszków
domu tymczasowego/ stałego dla dorosłej kotki odłowionej razem z nimi
Dorosła kotka
Przypuszczalnie jest siostrą mamy kociaków. To drobna dziewczyna, która potrafi rozkochać w sobie niejednego twardziela. Sama pakuje się na ramiona, by tylko zostać wygłaskana i zyskać choć odrobinę uwagi opiekuna. Test FIV/FeLV wyszedł ujemny, a więc koteczka jest zdrowa. Przeszła również zabieg sterylizacji i bezbłędnie korzysta z kuwety.
Szuka domu niewychodzącego.

LUNA, BATMAN, HERMINA

LUNA to drobna kocia mama, która pomimo swojej przeszłości kocha człowieka ponad wszystko. Podejrzewamy, że wychowywała się w domu, ponieważ czuje się w nim jak u siebie i zna zasady, jakie w nim panują. Bezbłędnie korzysta z kuwety, nie brudzi, nie niszczy, za to na okrągło domaga się pieszczot, miłości i uwagi ze strony człowieka. Jest spokojna, nie narzuca się i nie jest absorbująca. Jak na odłowionego kota wykazuje się ogromną inteligencją. Przy zabiegach pielęgnacyjnych (czesanie, obcinanie pazurków) mruczy i wtula się w człowieka pozwalając przy sobie zrobić niemal wszystko. Niestety nie toleruje innych zwierząt. Także przeszła testy FIV/FeLV i jest zdrowa.
BATMAN (czarny kocurek, 6 tygodni) to prawdziwy nietoperz i niezła rozrabiaka, jak to na bobasa przysłalo. Jak na kociaka jest bardzo ciekawy świata, a w domu biega po wszystkich kątach i dostrzega każdą nową zabawkę w mgnieniu oka. Definitywnie nie przegapi możliwości zabawy z opiekunem. Bezbłędnie pokonuje tunele i inne przeszkody. To mistrz wspinaczki wśród kociaków, ale nygus nadal woli „dudlać” mleczko mamy.
 HERMINA (pręgowana kotka, 6 tygodni) w porównaniu do brata to czysta oaza spokoju, która ewidentnie wdała się w mamusie. Jest bardzo wyważona, nie absorbująca i spokojna, a większość czasu póki co przesypia. Mała raczej nie wychodzi przed szereg i podąża za mamą oraz bratem, ale powoli nabiera odwagi i zaczyna testować swoje siły we wspinaczce i pogoniach za wędką. W przeciwieństwie do Batmana zaczyna już zjadać gotowe posiłki. Jej ulubionym miejscem do spania są crocsy opiekunki.

Szukają domu niewychodzącego, bez innych zwierząt, ponieważ w obecnym Luna nie dogaduje się z psimi i kocimi rezydentami.

KOTKI TRACĄ AKTUALNY DOM TYMCZASOWY
BLAGAMY BY TRAFILY OD RAZU DO INNEGO DOMU
KOCIARNIA TO NIE MIEJSCE DLA TAKICH MALUCHÓW
Prosimy o kontakt na naszego emaila
fundacja@glosemzwierzat.pl lub wypełnić ankietę

 

14 lipca 2023 r.

LUNA I HERMA PROSZĄ O PILNY DOM TYMCZASOWY

Młodziutka kotka ze swoim malutkim dzieckiem trafiły pod opiekę dobrych ludzi, którzy nie mogą dłużej ich trzymać. Poprosili nas o pomoc w znalezieniu domu

Mama LUNA i córka HERMA są odrobaczone, zaszczepione. Mama testy ujemne FIV FELV
Kotki są zdrowe i bardzo przyjazne 🙂
Obiecaliśmy pomóc, więc zrobimy wszystko by znaleźć im opiekuna chociażby tymczasowego !!!
Prosimy o liczne udostępnienia, bo mamy czas do końca weekendu
W przeciwnym razie trafią do nas do kociarni, co może spowodować wycofanie się tych przyjaznych i otwartych kotek

DOM TYMCZASOWY polega na tym, że zwierzak przebywa pod dachem wolontariusza tylko do momentu znalezienia nowego domu, bądź przez okres rekonwalescencji po zabiegu chirurgicznym czy chorobie. Jest to szczególnie ważne w przypadku zwierząt osłabionych, szczeniąt i kociąt najbardziej narażonych na groźne dla życia choroby wirusowe czy zwierzaków, które zwyczajnie nie radzą sobie w warunkach schroniskowych

Dla wielu innych jest to jedyna droga do lepszego życia, gdyż pod okiem tymczasowych opiekunów socjalizują się, a dzięki temu rosną ich szanse na adopcję.
Osoba podejmująca się pełnić rolę tymczasowego opiekuna musi mieć świadomość, że nie da się przewidzieć, jak długo potrwa szukanie domu dla danego zwierzaka. Przez cały czas pobytu swego podopiecznego w domu tymczasowym Fundacja finansuje jego żywienie i wszystkie niezbędne zabiegi medyczne

Wypełnij ankietę na dom tymczasowy

Dobro zawsze wraca!
Pomóż!

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)