Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2020 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: raczej pozytywny

Inne:

Nisia o sobie:

Hejka, jestem Nisia!

Znalazła mnie jakaś pani, i zabrała mnie do lekarza?! I o dziwo poczułam się po tym lepiej. Kto by pomyślał, że te człowieki jednak nam chcą pomóc? Potem zaniosła mnie do schroniska, gdzie jest bardzo dużo koteczków takich jak ja – zagubionych, czekających na swoją szansę.

Martwię się, że nie zostanę zauważona w tym tłumie.

Na szczęście ludzie są tam na tyle mili, że nawet ich polubiłam! Udowodnili mi, że dotyk ręki potrafi być przyjemny – teraz moją ulubioną rzeczą jest głaskanko i całuski po główce, a jeśli nie zwracasz na mnie wystarczająco uwagi, uderzę cię moim czółkiem. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto pokocha mnie na tyle, aby zatrzymać mnie na zawsze. Odwdzięczę się stuprocentową miłością!

Niśka

Poznaj historię Nisi:

20 listopada 2022 r.

Nisia została znaleziona przez mieszkankę gminy Dopiewo, która zabrała ją do weterynarza, gdzie została poddana sterylizacji, odrobaczeniu oraz szczepieniu. Niestety nie mogła zatrzymać jej na dłużej, lecz również nie chciała wypuścić na wolność. Zgłosiła więc Nisię do schroniska. Po pierwszych kilku dniach Nisia bardzo się otworzyła na ludzi i chętnie szuka kontaktu z człowiekiem. Lubi barankować i dostawać buziaki w czółko. Jest bardzo delikatnym i miłym kotem, który czeka na swojego człowieka.

27 listopada 2022 r.

Hejka, jestem Nisia!

Znalazła mnie pewna pani i zabrała mnie gdzieś…oglądali mnie z każdej strony, dali jakiś zastrzyk, strasznie się bałam, ale o dziwo poczułam się po tym lepiej. Teraz jak o tym myślę, to było nawet fajnie – tyle ludzi mnie miziało. Kto by pomyślał, że te człowieki jednak nam chcą pomóc?

Potem zaniosła mnie do domu, w którym jest bardzo dużo koteczków takich jak ja – zagubionych, czekających na swoją szansę.
Martwię się, że nie zostanę zauważona w tym tłumie.

Na szczęście ludzie są tam na tyle mili, że nawet ich polubiłam! Udowodnili mi, że dotyk ręki potrafi być przyjemny – teraz moją ulubioną rzeczą jest głaskanko i całuski po główce, a jeśli nie zwracasz na mnie wystarczająco uwagi, uderzę cię moim czółkiem.

Mam nadzieję, że najdzie się ktoś, kto pokocha mnie na tyle, aby zatrzymać mnie na zawsze. Odwdzięczę się stuprocentową miłością.

Nisia ma ok 2 lat. Jest odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana i gotowa na swojego człowieka.

Wypełnij ankietę by zabrać Nisię do domu:

Możesz też zostać domem tymczasowym:
https://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

 

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)