Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok 2021

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FIV FELV ujemne, zachipowana

Stosunek do ludzi: bardzo przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: 

 

Teresa o sobie:

Cześć. Jestem dwuletnią kotką o imieniu Teresa.

Moje imię pochodzi od greckiego słowa oznaczającego polowanie i jak każdy mały drapieżnik uwielbiam zabawy z pluszowymi gryzoniami. Oglądając zdjęcia zapewne dostrzegasz urocze, trójkolorowe futerko. Pewnie zgodzisz się ze stwierdzeniem, że „nawet najmniejszy kotek to żywe arcydzieło ”.Ciocie, które się mną opiekują mówiły, że jestem szylkretową kotką. Mam nietypowe , szaro-biało-rude umaszczenie.

Słyszałam, że w wielu kulturach takie koty są uważane za przynoszące szczęście. Ja z pewnością wnoszę dużo radości. Niektórzy ludzie uważają nas za zadziorne, ale ja cenię sobie spokój. Bardzo lubię ludzi. Wychowałam się w miejscu, które ludzie nazywają giełdą samochodową. Przychodziło tam wiele osób, które zachwycały się mną, przynosiły mi jedzenie i głaskały moje futerko. Z czasem zostałam mamą. Mam dwie, podobne do mnie córeczki Anastazję i Koronkę.

W kotkowie jest bardzo miło, ciepło i przytulnie. O wiele lepiej niż na świeżym powietrzu. Mieszka tam wiele kotów. Opiekują się nami ciocie i wujkowie. Codziennie dostajemy porcję świeżego jedzonka, opiekunowie bawią się z nami, a koty opowiadają różne historie.

Marzę o domku i rodzinie, która mnie pokocha. Nigdy nie spotkałam w swoim życiu psa, ale myślę, że będę w stanie się z jakimś zaprzyjaźnić. Kot Abażur powiedział mi, że w kontaktach z psami obowiązuje jedna zasada:„cokolwiek zrobiłeś złego, zawsze staraj się, żeby wyglądało tak, jakby pies to zrobił”. Skoro czytasz moją historię to znaczy, że szukasz kociego przyjaciela.

Może zostanę nim właśnie ja-kotka Tereska?

Poznaj historię Tereski:

13 kwietnia 2023 r.

Tereska to śliczna trikolorka. Jest cudowną, kochającą człowieka kotką. Ma ok 2 lata. Jest w trakcie profilaktyki zdrowotnej tj. szczepienia, odrobaczanie, testy fiv/felv ma negatywne, jest już również wykastrowana.

Szukamy dla niej ciepłego, pełnego miłości domu. Kotka jest raczej spokojna, ale lubi się bawić. Kocha człowieka 🙂

Trafiła do nas tylko na zabieg kastracji, ale okazała się taki przytulasem, że żal nam było ją wypuszczać….
Aktualnie w kociarni w Poznaniu mamy większość kotków przeuroczych, które potrzebują człowieka i chcemy im znaleźć jak najszybciej kochanych opiekunów.

Myślisz o adopcji i chcesz się zapoznać z Tereską, Abażurem, Anastazją czy Koronką?

Wypełnij ankietę
Chcesz pomóc inaczej kliknij w ten link:

Galeria:

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)