Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

CHAKI

10 listopad 2014r.

Na co dzień staramy się działać zgodnie z planem, z założonymi na dany tydzień celami, mamy kolejkę zwierzaków do domów tymczasowych, kolejkę interwencji, trzymamy porządek zgłoszeń.
Czasem jednak zdarza się coś, jakiś bodziec, do działania natychmiastowego, najczęściej gdy w grę wchodzi zagrożenie życia.
Dziś na FB ktoś wkleił ogłoszenie z OLX, z okolic Warszawy. Ogłoszenie zawierało to zdjęcie i tekst:
„Oddam psa myśliwskiego za darmo, pies zna podstawowe komendy.”
Spojrzenie tego psa, warunki w jakich przebywa, zdawkowość ogłoszenia… dział psi dziś stanął na rzęsach, poruszył wszystkie możliwe kontakty w Warszawie i … udało się. Od godziny pies jest pod opieką fundacji, w domu tymczasowym w Warszawie.
Psiak ma około 5 lat (według „opiekunów”), jest wychudzony, zaniedbany, wystraszony. W środę czeka go weterynarz, na razie musi się ogrzać i uspokoić.
Będziemy Was informować.
Gdyby ktoś chciał wspomóc psiaka finansowo, zachęcamy do wpłaty tytułem „dla wyżełka”.
Fundacja Głosem Zwierząt
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177

12 listopad 2014r.

A na koniec dnia fotka dla fanów Chakiego
Chłopak został odrobaczony i odpchlony, miał też zrobione badania krwi. Jest karmiony 5 razy dziennie małymi porcjami gotowanego jedzonka, żeby nie obciążać organizmu, ale też żeby nabrał trochę ciałka. Tak więc karma przyda się dopiero gdy wydobrzeje. Na koty rezydujące w domu nie zwraca specjalnie uwagi, przynajmniej na razie Natomiast wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują na to, że Chakuś będzie miał nowy dom A w zasadzie jaki tam nowy, jest w nim już trzeci dzień !

26 listopad 2014r.

Chaki na stałe zostaje w domku tymczasowym.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

23 grudzień 2014r.

„U Chakiego wszystko super przytył 6 kg, jest w coraz lepszej formie, jednak na kastracje jeszcze za wcześnie, musi być silniejszy, wszystkie szczepienia już ma, jest zachipowany, dostał ostatnio łupież i okazało się, że ma uczulenie na drób więc przeszedł na karmę z jagnięciną, bardzo go kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez niego.”