Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
JIMMY
26 lipiec 2014r.

Trzy maleńkie szczeniaczki, Johnny, Jimmy, Jj, trafiły wczoraj do przytuliska. Dzieciaki mają około 1,5 miesiąca, wszystkie to samce. Maluchy nie radzą sobie w schroniskowych realiach w boksie, wychodzą przez kraty. wymagają opieki.
PILNIE SZUKAMY DLA NICH DOMÓW TYMCZASOWYCH.

14 sierpień 2014r.

Johnny i JJ zamieszkali w nowych domkach.

WIEŚCI Z NOWEGO DOMU

04 listopad 2014r.

„Witam serdecznie,
w załączeniu przesyłamy aktualne zdjęcia Johnny’ego.
Psina rozwija się prawidło, jest bardzo aktywny i ciągle dokazuje. Uwielbia aportować. Potrafi bez przerwy biegać za swoimi gumowymi zabawkami i nie ma dosyć. Właściciele innych piesków są niezmiernie zaskoczeni jego energią. Niestety Johnny nie chce bawić się z innymi psami. Cały czas boi się ich i reaguje postawą obronną. Nie pomaga socjalizacja z zaprzyjaźnionymi z nami właścicielami psów. Nasz weterynarz twierdzi, że może to być spowodowane jakimś urazem psychicznym za szczenięcia. My jednak nie poddajemy się i wierzymy, że przyjdzie taki dzień, gdzie Johnny będzie biegać z innymi pieskami.
Jeżeli chodzi o karmienie, wraz z suchą karmą dostaje od czasu do czasu gotowane mięsko i kości. Niestety a może i stety nie może jeść wszystkich przekąsek, najgorzej reaguje na Pedigree dentastix. Za to uwielbia kurze nóżki i w zabawny sposób próbuje je schować na potem.
Wszelkie szczepienia oraz odrobaczenie przeszedł bez problemów. Kastracje przejdzie, gdy skończy odpowiedni ku temu wiek. Ząbki wszystkie wymienił na stałe i nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Dużym pieskiem to on nie będzie, za to robi się coraz dłuższy, przez co musimy szczególną wagę przykładać zarówno do jego diety, jak i aktywności fizycznej.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to właśnie ON mógł trafić pod naszą opiekę, gdyż sprawia nam niewiarygodnie wiele uciechy i radości. Cudownie jest patrzeć, w jaki sposób się rozwija, jak kształtuje się jego osobliwy charakter. I ta jego bezgraniczna miłość do nas… Dziękujemy Wam z całego serca !”