Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

KIRKE

 

Urodzona: 06.2010r
Zdrowie: Odrobaczona, odpchlona, wysterylizowana
Stosunek do ludzi: łagodna, uwielbia głaskanie i drapanie pod bródką, nie przepada za noszeniem na rękach
Stosunek do dzieci:
Psy: przyjacielski
Koty: przyjacielski
Inne: Kotka domowa, niewychodząca, kuweta perfekcyjnie, uwielbia przysmaczki, zabawę piórkami i słodkie drzemki na kanapie

20 marzec 2013r.

Kirke – bardzo chciała mieć swojego opiekuna ale źle wybrała!
Pomóżmy znaleźć Kirke tym razem dobry domek! Skąd przyszła nie wie nikt jednak wybrała sobie jeden dom i tam została, pod drzwiami, cały czas. Po paru dniach dostaliśmy telefon. Kotka zdrowa jednak załapała się na akcję sterylizacji. Ze wskazaniem żeby nie wracała No i mamy Kirke, bardzo spokojną, nie marudząca i nienachalną. Kirke lubi głaskanie choć jest trochę nieufna jeszcze, grzecznie znosi warunki związane z pobytem w klinice i czeka. Nie mamy dla niej nawet miejsca tymczasowego! Ma około 2 latek, jest zdrowa i wysterylizowana czeka na ten odpowiedni domek, a my jej obiecaliśmy że tym razem to już będzie ten i nikt jej stamtąd już nie wyrzuci!!!

21 kwiecień 2013r.

Kirke fantastycznie odnalazła się w domu tymczasowym, gdzie zamieszkała z trójką kotów oraz psem.
Kotka jest niezwykle odważna i ciekawska. Lubi zaglądać do szaf i szuflad.
Ceni sobie również spokój, a poobiednia drzemka to dla niej święto.
Czeka, aż ktoś pokocha ją na stałe.

16 styczeń 2013r.

Kirke kilka miesięcy temu przeprowadziła się do innego domu tymczasowego. Zmaieszkała tym razem z trójką psiaków i jedną kotką.
Koteczka niestety straciła swój vigor po przeprowadzce. Nie wiemy do końca jaki jest tego powód. W poprzednim domu tymczasowym mieszkała z psem i dwoma kotami i świetnie odnalzała się w stadzie. Z psem od razu się dogadała, a kotom zaczęła przewodzić.
Po przerpowadzce do nowego domu tymczasowego trochę jej zajęło, żeby oswoić się z nową sytuacją. Mimo, że zwierzaki w nowym dt były przyjacielsko do niej nastawione, ale ona się wycofała.
Być może to sama przeprowadzka to sprawiła, a może zwierzaki „nadają na innych falach”.
Na początku czas spędzała za kanapą, lub pod szafą. Po jkaimś czasie zaczęła zwiedzać salony, ale raczej utrzymuje się na dystans, wciela się w rolę obserwatora, mimo, ze jej młodsza koleżanka Zuma niejednokrotnie zachęca ją do zabawy.
Kirke jest bardzo grzeczną kicią, nie narzucającą się. Jest teraz dosyć zdystansowana i nieufna w kontakcie z człwoiekiem, mimo, że była kiedyś miziakiem, który lubił byc brany na ręce. W nowym domu tymczasowym powoli się otwiera i ostatnio nawet się zapomniała i zaczęła mruczeć podczas głaskania.
Wierzymy, że gdzieś tam czeka na Kirkę dom, w którym wróci jej energia, radość i ufność w stosunku do otaczającego ją świata i ludzi.
Pomóżcie nam go znaleźć … Kirke na nas liczy.

04 marzec 2014r.

Kirke odnalazła swoje miejsce w stadzie, zaprzyjaźniła się z rezydentami i zostaje w domu tymczasowym na stałe.