Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

LEGO

26 styczeń 2014r.

Lego to około 6-cio letni pies średniej wielkości. Najbardziej na świecie kocha ludzi i najbardziej na świecie marzy o swoim, kochającym człowieku. Nie wykazuje agresji, jest bardzo radosny i rozkochuje w sobie każdego kto spojrzy w jego piękne czarne oczy. Lego uwielbia zabawę, spacery, przytulanie. Świetnie dogaduje się z innymi psami, lubi dzieci i ładnie chodzi na smyczy. Spełnij jego największe marzenie i daj mu dom!

07 marzec 2014r.

Lego to piesek nauczony czystości, około 6 letni pies średniej wielkości z tendencją do małego. Najbardziej na świecie kocha ludzi i najbardziej na świecie marzy o swoim, kochającym człowieku. Nie wykazuje agresji, jest bardzo radosny i rozkochuje w sobie każdego kto spojrzy w jego piękne czarne oczy. Lego uwielbia zabawę, spacery, przytulanie. Świetnie dogaduje się z innymi psami, lubi dzieci i ładnie chodzi na smyczy, bardzo grzecznie jeździ samochodem. Chłopak ma około 12 kg. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie zdobywa sprawności domowego pupila. Spełnij jego największe marzenie i daj mu dom stały! Taki na całe psie życie!

17 maj 2014r.

Lego w domu tymczasowym przeszedł ogromną metamorfozę, jest teraz miastowym pieskiem, jeździ tramwajem, grzecznie zostaje sam w mieszkaniu i utrzymuje czystość.Rudy nie jest już chudziną z wypłowiałą sierścią, chłopak może pochwalić się naprawdę piękną, błyszczącą i mięciutką sierścią. Jednak to co zmieniło się w nim najbardziej to oczy, które teraz świecą z radości, że ktoś kocha go całym sercem. Jedynym problemem Legusia są inne pieski, na które zazwyczaj nie reaguje najlepiej, aczkolwiek są takie, z którymi lubi się bawić.

Tak o Rudym pisze Tymczasowa Opiekunka:

„Lego jest zdrowy, czysty, zadbany i wysterylizowany. W domu nie sprawia żadnych kłopotów, nic nie niszczy nawet jeżeli zostaje na 8 godzin są. Swoje potrzeby fizjologiczne załatwia tylko na dworze, nie żebra przy stole.
Bardzo kocha dzieci, z którymi uwielbia się bawić. Nigdy nie jest agresywny wobec ludzi. Jedyną jego wadą jest to, że nie lubi innych zwierząt w domu. ”

06 czerwiec 2014r.

Lego zamieszkał w nowym domu.