Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

MAIA

15 luty 2014r.

Pieski w ciężkim stanie zostały wyciągnięte ze schroniska. Zostały kompleksowo przebadane i poddane leczeniu. U Mai stwierdzono jaskrę, którą będziemy w przyszłości operować, bardzo zły stan skóry, mała w 50% nie miała sierści, anemia. Milo ma również problemy ze skórą i chore serduszko i anemię. W tej chwili stan psiaków jest już znacznie lepszy, leczenie przynosi szybkie efekty, a pieski przybierają sporo na wadze. Przebywają w kochającym domu tymczasowym, gdzie dochodzą do siebie.
Milo jest bardzo radosnym, bystrym pieskiem, szybko się uczy, jest towarzyski, otwarty i przytulaśny 🙂 Bardzo spokojny, przesypia noc, jest wykastrowany. Waży teraz około 4.5kg, ma około 8 lat.
Maja waży około 4 kg, dziewczynka nie widzi, ale jak jej stan ogólny się poprawi, to będziemy starać się to zoperować. Szybko ogarnia przestrzeń, zachowuje czystość, najchętniej większość czasu spędziłaby na kolanach. Jest wysterylizowana, jej wiek lekarz określa jako 9-10 lat. Pieski bardzo są do siebie przywiązane, wiec nie chcemy ich rozdzielać. Szukamy im wspólnego domku, gdzie będą kochane i bezpieczne do końca psiego życia.
Maja i Milo są pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt.

23 marzec 2014r.

Nasze kudłatki mają się coraz lepiej. Milo był ważony u lekarza w czwartek i waży już 5,7 kg wdrożone leczenie kardiologa doktor Pomianek przynosi efekty, mały już nie „kaszle” ma dużo energii. Anemia zdaje się też być opanowana. Ma na plecach ropień, który jest obecnie leczony, ale to drobna dolegliwość, poza tym wydaje się, że jest dobrze wkrótce wizyta kontrolna u kardiologa.
Maia czuje się również znacznie lepiej, jest prowadzona przez specjalistę dermatologa doktora Orłowskiego, dzięki czemu skóra zaczyna lepiej wyglądać, poza tym nie jest już taka lękliwa, apetycik jest, za chwilę zaczniemy myśleć o operacji oczu.
Oby tak dalej!

23 październik 2014r.

Maia i Majlo na stałe zostają w domu tymczasowym.