Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
MIECIUII
11 wrzesień 2012r.

Nasza fundacja wzbogaciła się o tego małego kicia imieniem Mieciu, podczas wydarzenia w Auchan, które mieliśmy przyjemność współorganizować 1-2 września. W  trakcie imprezy, pewna bezdomna osoba weszła na teren marketu z psem i kilkoma siatkami. W jednej z siatek był … Mieciu.

Kicio był zarobaczony, odwodniony i słaby. Pani kupiła go na Sielance za 15zł. Po długich namowach, zgodziła się oddać nam kota, który momentalnie trafił do zaprzyjaźnionej lecznicy.

Mieciu, już zdrów, czeka na nowy dom w domu tymczasowym. Jest bardzo rezolutnym małym koteczkiem, który domaga się pieszczot i uwagi.

06 kwiecień 2013r.

Mietek już pół roku czeka na domek, a to taki świetny kot. Jest bardzo towarzyski i odważny. Jest się w stanie zaprzyjaźnić z każdym. Nie jest kotem nieśmiałym, jest bardzo kontaktowy i zabawowy.

11 maj 2013r.

Mieciu pojechał do swojego domu.

30 czerwiec 2013r.

Mieciu wrócił z adopcji. Mamy podejrzenie, ze kociak powinien trafić do domu, gdzie będzie przynajmniej jedna kobieta, ponieważ chłopak czuję się lepiej z damskim towarzystwem. Kiedy w otoczeniu jest chociaż jedna kobieta, żaden mężczyzna już Mieciowi nie straszny.

17 październkik 2014r.

Mieciu po dwóch latach szukania domu, na stałe zostaje w swoim domku tymczasowym, razem z drugą koteczką Psoti.