Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

MILUSIA

Kontakt w sprawie adopcji: +48 502 388 518, ola@glosemzwierzat.pl

09 lipiec 2013r.

Milusia to cudownie łagodna sunia. Ma około 2 lat, waży 30kg, to duży piesek. Bardzo ładnie jeździ samochodem, wskakuje do bagażnika i grzecznie kładzie się. Nie ma choroby lokomocyjnej.
Ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszna.
To bardzo przyjacielski psiak. Nie ma w niej cienia agresji. Trafiła do przytuliska z zanieczyszczoną raną, musiała mieć ją czyszczoną dwa razy dziennie, poddawała się tym zabiegom bez żadnego grymasu, z resztą jak każdemu innemu.
Jest bardzo przyjazna i kontaktowa, wspaniale sprawdzi się jako członek rodziny nawet z małymi dziećmi, bo pomimo swoich gabarytów jest bardzo delikatna. Uwielbia zabawę, głaskanko i przytulanko. Nie jest szczekliwa, czy hałaśliwa, to idealny towarzysz i przyjaciółka, jak również wymarzony członek rodziny z dziećmi.

24 sierpień 2013r.

Milka od dwóch tygodni przebywa na tymczasie. Okazała się wspaniałym psem domowym. Zachowuje czystość, nie ma skłonności do niszczenia czegokolwiek. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia spacerki nad Rusałką. To bardzo kontaktowy i przyjazny dla Wszystkich psiak.

29 grudzień 2013r.

Mileczka szuka domu!!!
Milka w ostatnim czasie przeżyła wiele bólu, spędziła trzy tygodnie w szpitalu na skutek komplikacji pooperacyjnych. Dzisiaj, to już tylko wspomnienie. Dziewczyna czuje się dobrze, przebywa w troskliwym domu tymczasowym. Mieszka w domu z dwoma kotami, z którymi żyje w zgodzie. To wspaniały i bardzo mądry pies. Jest przyjazna dla wszystkich, bardzo grzeczna, wspaniale jeździ samochodem, uwielbia dzieci, koty inne psiaki. Lubi zabawę i przytulanki. To piesek bez wad nie jest szczekliwa, grzecznie zostaje w dom, jest nauczona czystości. Wysterylizowana, przecudowna dwuletnia dziewczyna. Komu chodzący ideał ???

18 marzec 2014r.

Milusia zamieszkała w nowym domu.