Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

RASTA

15 marzec 2014r.

Pilnie szukamy domu tymczasowego dla młodziutkiej, małej suni, która trafiła właśnie do podpoznańskiego przytuliska. Rasta jest niezmiernie łagodna, przyjazna, garnie się do człowieka. Przeraża ją pobyt w boksie, hałas i szczekanie dużych psiaków w sąsiednich boksach, mała jest odrobaczona, odpchlona. Ma urojoną ciąże i musi mieć codziennie podawany doustnie preparat na zasuszenie pokarmu, dlatego musi jak najszybciej znaleźć się w warunkach domowych, choć w domu tymczasowym.

01 maj 2014r.

Zaczęliście już majówki na zielonej trawie?
Nasz podopieczna Rasta też ma okazję pomajówkować. Przeprowadziła się z przytuliska do domu tymczasowego, w którym czeka na dom stały. W między czasie była z wizytą w Salonie Doggie Style, gdzie Pani Monika zafundowała jej new look
A teraz Rasta czeka na domek stały.
Rasta jest młodziutką przekochaną sunią. Trafiła do podpoznańskiego przytuliska, gdzie trudno było jej znosić samotności. Na szczęście obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie mała bardzo grzecznie się zachowuje. Zachowuje czystość, niczego nie niszczy, to prawdziwy lelak! Każda okazja jest dobra, żeby przytulić się wgramolić na kolana. Bardzo lubi też noszenie na rękach. Rasta waży około 9-10kg. Jest zaszczepiona, odrobaczona. To wspaniały piesek rodzinny, nawet do małych dzieci.
Kontakt: 506 907 047, paulina.juszczak@op.pl

09 maj 2014r.

Rasta zamieszkała w nowym domu.