Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

02 maj 2014r.

Psiak Rocky jest młodziutki, ma około roku. Jest w typie labradora. Nie jest dużym psem – waży około 15 kg.
Ma wspaniałe usposobienie – jest bardzo radosnym, ciekawym świata psiakiem. Uwielbia długie spacery, zabawę jak aportowanie czy przeciąganie liny. Doskonale nada się do rodziny z malutkimi dziećmi, ponieważ jest niesamowicie łagodny i opiekuńczy. Z innymi psami nie ma najmniejszych problemów – nie wykazuje absolutnie żadnej agresji. Bardzo grzecznie jeździ samochodem, umie również ładnie chodzić na smyczy. W tej chwili mieszka w domu, jest nauczony czystości.
Rocky jest zdrowy, szczepiony i odrobaczony.
To cudowny pies, który tylko jeśli ktoś da mu szansę i go pokocha odwdzięczy się ogromem miłości. Jedynym jego problemem jest to, że boi się zostawać sam w domu i wtedy zdarza mu się z emocji coś zniszczyć. Szukamy dla niego odpowiedzialnych właścicieli, którzy chętnie będą z nim pracować.
My ze swojej strony pomagamy – organizujemy spotkania z behawiorystą, który udziela fachowych porad.
Jest bardzo mądry, szybko się uczy, dzięki pracy z nim i cierpliwości będzie wspaniałym towarzyszem na lata.

07 wrzesień 2014r.

Dzisiaj do domu pojechał Rocky, psiaczek bardzo długo na to czekał, ale w końcu znalazł rodzinę, która go bezwarunkowo pokochała ma do towarzystwa 4 ozdobne kurki, których o dziwo nie goni, a jego najlepszym przyjacielem jest syn właścicieli, za którym chodzi krok w krok.