4 kwietnia 2024 r.

Dziś Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt. Co czujesz, gdy myślisz o tych wszystkich porzuconych istnieniach? Chcesz im wszystkim pomóc, przygarnąć, dać prawdziwy dom i miłość? My też! Niestety jest to niemożliwe i dobrze o tym wiemy.  Bo ile zdziałasz w pojedynkę…?

Dlatego wiele lat temu założyliśmy fundację, aby móc zadbać o jak najwięcej niechcianych zwierząt. Nie zmienimy okrutnego świata. Twoje wsparcie jest jednak kluczowe, bo tylko razem możemy więcej i jesteśmy silni! Możemy działać i opiekować się bezdomnymi, często chorymi zwierzętami, zmieniając życie choć garstki psów i kotów.

Świat jest brutalny, nie ma nic za darmo i aby wypełnić tę misję, musimy mieć fundusze. Pod naszymi skrzydłami jest ponad 50 psów i 110 kotów, które muszą jeść i być leczone.

Ludzie Fundacji Głosem Zwierząt działają na zasadzie wolontariatu – jesteśmy organizacją non-profit, w związku z czym wszystkie otrzymane pieniądze wykorzystujemy na rzecz naszych podopiecznych.

Nadchodzi finał rozliczeń z fiskusem i w związku z tym prosimy – pamiętaj o nas, przekazując 1,5% podatku. Możesz również wesprzeć nasze działania regularnymi lub jednorazowymi wpłatami oraz brać udział w zbiórkach, które zakładamy, aby pomóc konkretnym zwierzętom!

KRS: 0000373309

Wsparcie jednorazową wpłatą:

Numer konta:  02 1090 1362 0000 0001 4341 8429

Dzięki, że jesteście z nami!

Wróć do góry