Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

>> Czekają na Wirtualnego Opiekuna

>>Znalazły Wirtualnego Opiekuna

Jak zostać wirtualnym opiekunem:


Wystarczy wyrazić taką wolę pisząc do nas maila na adres: adopcje.wirtualne@glosemzwierzat.pl

oraz wpłacić na konto fundacji kwotę 50zł lub jej wielokrotność, podając przy tym: imię i nazwisko lub nick + a.w. + imię wybranego wirtualnego pupila.

Np. „Jan Kowalski + a.w. + Fart“.

Fundacja „Głosem Zwierząt”

ul. Podbiałowa 1/2

60-185 Skórzewo

Konto: 04 2490 0005 0000 4600 8073 9177


Przelewy zagraniczne:

IBAN: (PL przed nr konta bankowego)

BIC/SWIFT: ALBPPLPW
Państwa imię i nazwisko lub nick automatycznie pojawią się na naszej stronie internetowej w dziale adopcji wirtualnych przy zdjęciu wybranego psa lub kota. Możecie też Państwo napisać od siebie krótki tekst, który również tam zamieścimy. Status opiekuna wirtualnego uprawnia również Państwa do umieszczania zdjęć wirtualnego pupila na swojej stronie internetowej, blogu lub portalach społecznościowych z zastrzeżeniem, że każdorazowo umieścicie przy nich link do strony Fundacji: www.glosemzwierzat.pl


Kiedy wygasa adopcja wirtualna?


Adopcja wirtualna nie jest obowiązkiem a wynika z potrzeby serca. Najprościej rzecz ujmując, najkrótszy okres adopcji wirtualnej to 1 miesiąc. Dokonując wpłat w kolejnych miesiącach automatycznie przedłużacie Państwo swój status opiekuna wirtualnego. Jeśli w międzyczasie zwierzak, którego Państwo adoptowaliście wirtualnie znajdzie prawdziwy dom stały, adopcja wirtualna wygasa. W takim wypadku możecie Państwo albo zaprzestać wpłat, albo przesunąć je na innego wybranka. Oczywiście zdjęcie psa zniknie ze strony adopcji wirtualnych wraz z Państwa danymi jako opiekuna wirtualnego i pojawi się w dziale „w nowym domu”.

Reasumując, zrezygnować z adopcji wirtualnej możecie Państwo w każdej chwili, bez podania przyczyny, informując nas o tym mailowo i nie wpłacając kolejnej kwoty na konto Fundacji. Proszę jednak pamiętać, że raz wpłacone pieniądze to darowizna, która nie podlega zwrotowi.


Na co są przeznaczane pieniądze z wpłat?

 

Większość naszych podopiecznych jakoś szczególnie zostało pokrzywdzonych przez los. Pochodzą one z interwencji, z wypadków lub ze schronisk, których budżet nie przewiduje specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych. Dochody z adopcji wirtualnych pozwalają choć w części pokryć koszty często długotrwałej opieki lekarskiej, specjalistycznej karmy i utrzymania naszych zwierząt w domach tymczasowych i hotelach.

 

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?


Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi

(np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.

Firmom z sercem dla zwierząt oferujemy możliwość umieszczenia swojego podlinkowanego logo na naszej stronie, tuż przy zdjęciu adoptowanego wirtualnie zwierzaka.

>> Czekają na Wirtualnego Opiekuna

>>Znalazły Wirtualnego Opiekuna