Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kalendarz charytatywny 2021 na rzecz Fundacji Głosem Zwierząt

Jak powstał kalendarz?

#niekupujadoptuj2021

Kalendarz na 2021 rok to pomysł dwóch wspaniałych kobiet, które zainspirowane słynnym australijskim  kalendarzem przedstawiającym zdjęcia strażaków i kociaków, postanowiły zorganizować podobną sesję zdjęciową w Polsce i stworzyć kalendarz, ze sprzedaży którego dochód zostanie przekazany na naszą fundację..

 

Cel: 12 przystojnych mężczyzn i 12 bezdomnych zwierząt w jednym kalendarzu!

 

Pierwsza na współpracę zgodziła się fotograf Mary Zubowicz. Zapytana czy zechciałaby wziąć udział w projekcie charytatywnym na rzecz zwierząt bezdomnych bez wahania zadeklarowała gotowość do pracy, wszak sama jest opiekunką psa i kota z adopcji. I tak zaczął się łańcuch pięknych i inspirujących wydarzeń.

„Wybrałyśmy termin na weekendową sesję zdjęciową w schronisku w Dopiewie i zabrałyśmy się za szukanie 12 przystojnych mężczyzn w Poznaniu i okolicach. Zadanie trudne, ale bardzo przyjemne! Zwłaszcza, że Panowie z chęcią zgłaszali chęć udziału w projekcie, poświęcili swój czas i dzielnie znieśli trudy sesji na dworze w niepogodzie.”

 

W kalendarzu wystąpiło wyjątkowo więcej psów niż kotów, gdyż koty nie są łatwymi modelami i jak to koty – chodzą swoimi ścieżkami – udało się jednak namówić trzech miauczących modeli do współpracy.

Kalendarz zgodziły się wydrukować dwie drukarnie – Drukarnia Maciaszczyk z Poznania i Drukarnia Panorama z Białegostoku. I tak, wspólna praca dobrych serc doprowadziła do wydania kalendarza, w którym znani i przystojni mężczyźni zachęcają do adopcji zwierząt bezdomnych, a całkowity zysk ze sprzedaży zasili kieszeń Fundacji Głosem Zwierząt.

 

#niekupujadoptuj2021

Kalendarz charytatywny 2021 - na rzecz Fundacji Głosem Zwierząt

 

 

 

Bohaterowie kalendarza

Kalendarz charytatywny 2021 - na rzecz Fundacji Głosem Zwierząt

 

 

 

Fotograf

Mary Zubowicz - Fotograf PoznańMary Zubowicz

Commercial & Art Photographer

Cosmo Foto Studio

@maryzubowicz_portfolio

 

Oprócz tego, człowiek orkiestra. Weganka trenująca amatorsko triathlon, mgr psychologii, instruktor indoor cycling, blogerka. Adopcyjna Mama dla dużego czarnego psa i małego szarego kota!

 

 

 

Zdjęcia zza kulis

#niekupujadoptuj2021

Kalendarz charytatywny 2021 - na rzecz Fundacji Głosem Zwierząt

 

 

Logotypy