Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

UWAGA

Ze względu na dużą ilość zgłaszanych interwencji, oraz ograniczenia kadrowe i czasowe, prosimy o kontaktowanie się z nami w przypadku kiedy życie zwierzęcia jest ewidentnie zagrożone.
W przypadku złego stanu bytowego lub wątpliwości co do traktowania zwierzęcia, prosimy w pierwszej kolejności kontaktować się ze strażą miejską, gminną lub policją.
Te jednostki mają obowiązek zareagowania na tego typu zgłoszenia.

Szanowni Państwo,

Z uwagi na to, że każdy członek naszej Fundacji pracuje na rzecz zwierząt nieodpłatnie i w czasie wolnym od pracy zawodowej, prosimy o wyrozumiałość jeśli w danej chwili nie odbieramy lub nie odpisujemy na maile. Jeśli sprawa jest pilna, na pewno oddzwonimy i odpiszemy.

Fundacja nie ma biura, ani godzin urzędowania, a nasze zwierzęta przebywają w naszych domach, domach tymczasowych, w hotelach dla zwierząt i w schroniskach. Nie prowadzimy też własnego schroniska.

Adres podany na tej stronie, jest wyłącznie adresem korespondencyjnym.

Ponieważ działamy jedynie dzięki Waszej pomocy i Waszym wpłatom, nasze możliwości finansowe są ograniczone i niestety nie zawsze pozwalają nam na pomaganie wszystkim zwierzętom. Utrzymanie i leczenie podopiecznych Fundacji finansujemy jedynie z datków, darowizn i zbiórek publicznych.

Z wyżej wymienionych powodów nie jesteśmy w stanie przyjąć do siebie wszystkich zwierząt w potrzebie i nie zawsze możemy pomóc finansowo.

 

Fundacja „Głosem Zwierząt”

adres korespondencyjny:

ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo

 

NIP 7792386785

KRS 0000373309

Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177

Przelewy zagraniczne:

IBAN:  (PL przed nr konta bankowego)

BIC/SWIFT: ALBPPLPW

 

KONTAKT:

fundacja@glosemzwierzat.pl

 

Adopcyjne – psy:

Paulina – paulina@glosemzwierzat.pl, 506 907 047

Remigiusz – 501 173 726

Karolina – 737 860 972

 

Chcesz pomagać? Zadzwoń !

Ania – ania@glosemzwierzat.pl, 604 683 978

 

We wszystkich sprawach związanych z kotami:

Aga – agnieszka@glosemzwierzat.pl, 889 787 929  (z uwagi na charakter pracy zawodowej preferowany kontakt mailowy lub sms-owy)

Adopcyjne – koty:

Prosimy o zapoznanie się z zasadami adopcji http://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/ i wypełnienie ankiety przed adopcyjnej dla kotów, która się tam znajduje. Ankietę przed adopcyjną proszę odesłać na adres fundacja@glosemzwierzat.pl – w tytule maila proszę wpisać imię kota, na którego jest ankieta.

Skontaktujemy się możliwie jak najszybciej.

Wirtualna adopcja:

adopcje.wirtualne@glosemzwierzat.pl