
Edit: Mamy lodówkę! Bardzo dziękujemy pani Magda Urb
—
Nasza stara i dobrze wysłużona lodówka niestety zaczyna odmawiać współpracy i pilnie potrzebujemy jej następcy! Musimy przechowywać w odpowiednich warunkach karmę i produkty wymagające chłodzenia, dlatego bez sprawnej lodówki naprawdę ciężko funkcjonować.
Może ktoś z Was ma sprawną mini-lodówkę, która stoi nieużywana w garażu, piwnicy albo na działce? U nas dostałaby drugie życie i pomogłaby kotom.
Ze względu na bardzo ograniczoną powierzchnię kociarni szukamy niewielkiego modelu lodówki:
– głębokość maks. 50 cm
– wysokość najlepiej do 50 cm
– takiej, która zmieści się na szafce w kociarni.
Jeśli ktoś może pomóc albo zna kogoś, kto ma taką lodówkę do oddania/sprzedania za symboliczną kwotę, prosimy o wiadomość prywatną.
Będziemy wdzięczni także za udostępnienia!