Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

120901auchan17

01 wrzesień 2012r.

Z okazji 11 urodzin Auchan Komorniki byliśmy współorganizatorem wydarzenia „Nasze Zwierzaki”.
Przez cały weekend, w centrum handlowym, odbywały się liczne pokazy i atrakcje, którymi bohaterami były psy i koty.
Na stoisku Fundacji, wlontariuszki opowiadały o naszych podopiecznych zachęcając do adopcji bezdomniaków. Można było się również dowiedzieć, jak w inny sposób każdy z nas może pomóc tym niechcianym i niekochanym.
Na stoisku dziecięcym razem z najmłodszymi miłośnikami zwierzaków, kolorowaliśmy rysunki psów i kotów, budowaliśmy domki dla zwierzaków i pięknie je ozdabialiśmy.
Były również konkursy i różnego rodzaju pokazy.
Policjant Piotr Kotwica, razem ze swoim wyszkolonym psem uchylili nam rąbaka tajemnicy o pracy psów policjantów.
Ania Kurasicka z „Cztery łapy – ośrodek szkolenia dla psów” uchylała nam rąbka tajemnicy o tym jak zbudować prawidłową więź pomiędzy człowiekiem, a jego podopiecznym.
Marta Skrzypczak ze swoim podopiecznym przygotowała dla nas pokaz agility i frisbee.
Swoje działania prezentowała, również Fundacjia „Mały Piesek Zuzi”, która jest największą organizacją w Wielkopolsce, oferującą terapię dzieci z udziałem psów.
Dziewczyny z salonu psiej urody Doggy Style prezentowały najnowsze trendy strzyżenia i pielęgnacji pupili.
Szczęśliwi posiadacze zwierzaków mogli zasięgnąć darmowej porady weterynaryjnej od lekarza weterynarii Marcina Czerwińskiego.
Mon Ami Pet, producent przepięknych ubranek i luksusowych artykułów dla psów i kotów, przygotował specjalnie na tą okazję pokaz psiej mody.
Podczas wydarzenia pojawiło się wiele stoisk z akcesoriami dla pupili min. Karma Market, Vetplus – suplementy Diety, Sklep Zoologiczny Mała Rybka, Michał Markowski – producent bud, Karma Josera
Bardzo dziękujemy dyrekcji Auchan Komorniki za umożliwienie przeprowadzenia akcji na ich terenie i przyjazną atmosferę podczas jej trwania.
Być może dzięki tej akcji, jakiś bezdomny pies lub kot, znajdzie swój kochający dom.