Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Po raz drugi, Przemysław Saleta przyjął nasze zaproszenie do odwiedzenia schroniska poznańskiego, w celu promowania adopcji bezdomnych zwierząt.

Mimo niesprzyjającej pogody, udało nam się zrobić kilka zdjęć Przemka z kilkoma pieskami, które nadal czekają na swój dom i swojego człowieka. Pako, Nukka i Elmo, pieski które towarzyszyły Przemkowi Salecie podczas zdjęć, bardzo potrzebują domu stałego lub tymczasowego.

Pako, niewielkich rozmiarów szary kudnelek. Został odebrany w trybie interwencji swoim właścicielom. Trafił do schroniska na kilka miesięcy, kiedy jego sytuacja prawna się ustabilizowała przenieśliśmy go do domu tymczasowego, w którym poczynił duże postępy.

Niestety tymczasowa opiekunka pieska musi wyjechać na kilka miesięcy i  znowu poszukujemy dla Pako domu tymczasowego.

Nukka niemłoda sunia w typie owczarka niemieckiego, została wyadoptowana ze schroniska kilka lat temu. Niestety wróciła do schroniska, ponieważ w życiu jej Pani, nagle zabrakło dla niej miejsca.

Bardzo chcielibyśmy znaleźć dla Nukki dom stały lub tymczasowy.

Elmo, który trafił do schroniska po potrąceniu przez samochód, po okresie rekonwalescencji jest już gotowy do adopcji.Psiak jest niewielkich rozmiarów. Jest przyjazny i żywiołowy.

Bardzo dziękujemy Przemkowi Salecie, że zechciał wesprzeć nasze działania.

Mamy szczerą nadzieję, że ta „sesja”, wzbudzi zainteresowanie i pomoże znaleźć domy dla naszych podopiecznych.