Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

27 październik 2012r.

Po raz kolejny mieliśmy tą pyszną przyjemność, uczestniczyć w Śniadaniu nad Wartą, organizowaną przez Martę Manuszewską i Ewelinę Cisłak.
Śniadania nad Wartą to cykliczne spotkania, których celem jest smakowanie, smakowanie i rozmawianie. Chcąc dołączyć do sobotnich śniadań nad Wartą, trzeba zabrać śniadanie; kogoś, kogo się lubi; coś, na czym można siedzieć i pozytywny nastrój!

Tym razem spotykaliśmy się nieplenerowo. Miejscem spotkania był Hostel Poco Loco na ul. Taczaka 23.

Cztery szarlotki, zapiekanka brokułowo-pieczarkowa, skubaniec, babka jasno-ciemna, śledzie w czekoladzie, tort truskawkowy, sałatka z selerem naciowym i kiełkami, pączki, ciastka z orzechami, capresse z kawiorem, sałata kolorowa – to przysmaki, które smakowaliśmy na Śniadaniu.

Kolejny raz Śniadaniowicze i Śniadaniowiczki przynieśłi karmę i tym samym zadbali – o pełne brzuszki fundacyjnych zwierzaków, przynosząc mnóstwo karmy na te chłodne jesienne dni.

Dzieciaki, Staś i Helena, miały okazję wykazać się swoimi piłkarskimi (grając w piłkarzyki) i artystycznymi (rysując zwierzaki i inne cudaki) umiejętnościami, więc i najmłodsi nie nudzili się podczas dziewiątego Śniadania nad Wartą.

Serdecznie dziękujemy za możliwość przedstwaienia naszego działania i szerzenia pomysłu adopcji zwierząt.
Przepysznie i miło jak zwykle i z czystym sumieniem gorąco polecamy następne edycje „Śniadania nad Wartą”.