Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
13cid
11 grudzień 2013r.

ŚWIĘTA 2013 W FGZ!
Minął już prawie rok, zbliżają się kolejne Święta! W Fundacji nadal mnóstwo podopiecznych – jest sporo nowych, wystraszonych, ale są też zwierzaki, które pamiętają zeszłoroczną akcję. Niestety, nie wszystkie znalazły dom przez ten rok.
Zbliża się czas radości, dobroci, ciepła i prezentów. Chcielibyśmy, żeby był on wyjątkowy nie tylko dla ludzi, ale i dla naszych fundacyjnych psów i kotów. To zwierzaki, które przeszły w swoim życiu bardzo wiele, więc zasługują na odrobinę szczęścia od Świętego Mikołaja! Oczywiście największym marzeniem ich wszystkich jest znalezienie własnego domu. Niestety nie jest to najłatwiejsze do spełnienia. Wiemy o tym i dlatego namówiliśmy naszych podopiecznych, żeby zabrali się za pisanie listów uwzględniających ich najróżniejsze potrzeby, te większe i te mniejsze. Wierzymy, że Święty Mikołaj pod postacią dobrych ludzi, podaruje im odrobinę szczęścia spełniając niektóre marzenia.
Na profilu facebook „Święta w FGZ” systematycznie będą pojawiać się listy naszych fundacyjnych zwierzaków. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zostać Świętym Mikołajem i spełnić marzenie któregoś psa lub kota, będzie mógł dzięki tej stronie podarować mu świąteczną paczkę!
https://www.facebook.com/swieta.wfgz?ref=ts&fref=ts
Jak to działa?
1. czytamy listy do Mikołaja
2. wybieramy zwierzaka, którego chcemy obdarować i wpisujemy chęć sprezentowania mu paczki pod zdjęciem listu
3. robimy paczkę i wysyłamy na adres fundacji lub numer konta podane na stronie www.glosemzwierzat.pl w dziale „kontakt”
4. po otrzymaniu paczki lub przelewu trafiacie Państwo na listę Świętych Mikołajów !
Każdy zwierzak może dzięki Wam mieć swojego Świętego Mikołaja! A nawet kilku !