Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

24.10.2015r. - III Kiermasz Książek
Zapraszamy na trzecią edycję kiermaszu książek!

Dni już coraz krótsze, na dworze chłodno, więc czas zająć miejsce w wygodnym fotelu, pod ciepłym kocykiem, z herbatką w zasięgu ręki i z dobrą książką 😉 A taką będzie można nabyć na naszym charytatywnym kiermaszu.

Już za 3 tygodnie – sobota 24 października, w godzinach 11-16, Green Way na ul. Gwarnej 10 w Poznaniu. Można nabyć dobrą książkę i dobrze zjeść. Green Way to pyszne dania wegetariańskie i wegańskie.

W ramach wyjaśnienia, a dla niektórych przypomnienia, kilka podstawowych informacji, o co chodzi w całej akcji 🙂
Organizujemy trzeci już kiermasz książek nowych i używanych na rzecz podopiecznych Fundacji Głosem Zwierząt. Książki będzie można nabyć za symboliczną cegiełkę 5 zł.

W sprawie przekazania książek prosimy pisać na adres: kiermaszFGZ@wp.pl, pisać tutaj na wydarzeniu lub przesłać prywatną wiadomość. Jest możliwość odbioru książek z terenu Poznania, można je również przynosić na ul. Gwarną 10 do Green Way’a, pn-sb, w godzinach 11-19. Jeżeli nie możecie dostarczyć książek wcześniej, przed kiermaszem, można je również przynieść bezpośrednio w dniu wydarzenia.

Na kiermasz może przyjść każdy, kto ma tylko ochotę, zachęcamy i zapraszamy do tego bardzo gorąco! Zaproście rodzinę i znajomych, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Zapraszamy!

Zobacz wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/1061234867222836/

PS. Prosimy o udostępnianie wydarzenia 😉

 

Jeżeli nie możecie być na kiermaszu, ani przekazać nam książek, a chcecie pomóc podopiecznym fundacji, to może to uczynić dokonując wpłaty:

Fundacja Głosem Zwierząt
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo

Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPL