MIYA

MIYA niestety jest za tęczowym mostem.

Czasem w życiu bywa tak że trzeba się pożegnać na zawsze. Tak też jest w tym przypadku. Nie poddajemy się i pomagamy dalej. Możesz nam w tym pomóc.

Zobacz komu innemu możesz pomóc

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2009 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, wykastrowana, zachipowana, testy FIV/FeLV ujemne, ma niewydolność wątroby i problemy z  trzustką

Stosunek do ludzi: uwielbia ludzi

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne: tulaśna, lgnie do człowieka

Miya o sobie:

24 lutego 2021 r.

Miaaaaaaaaaaaau! Jesteś? O, to super! Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i ich towarzystwo w ogóle. A wiedz, że mam co opowiadać, często odzywam się do wolontariuszy w fundacji. Mam już swoje lata, widziałam wiele, przeszłam wiele i niestety odbiło się to na moim zdrowiu. Podobnie jak u ludzi – i u kotów sędziwy wiek często niesie ze sobą problemy zdrowotne. Ani ja ani fundacyjni wolontariusze nie poddajemy się jednak i próbujemy wyjść na w miarę stabilną prostą. Często domagam się uwagi, ale jakoś nikt dotąd nie narzekał. Ludzie są naprawdę wspaniali! Poszukuję domu, może być to nawet dom tymczasowy. Potrzebuję kogoś, kto zajmowałby się mną z uwagą, porozmawiał ze mną czasem i towarzyszył mi w ostatnich latach mojego skromnego kociego życia.

Poznaj historię Miyi:

14 stycznia 2021 r.

Naszą nową podopieczną jest kotka Miya, jest bardzo przyjazna i lgnie do człowieka. Szukamy domu dla tej uroczej istoty.

9 marca 2021 r.

MIYA – dom tymczasowy na CITO potrzebny!
Kochani, pilnie szukamy domu tymczasowego dla naszej kociarnianej Miyi. Ta wspaniała koteczka ma już około 10 lat, nie sprawia problemów, jest niezwykle kochana i pro-ludzka. Kocia gadułka i przytulas.
Niestety, Miya jest trzustkowo-wątrobowa, a więc wymaga regularnego podawania leków i specjalistycznej karmy. Z tego powodu nie może mieszkać luzem w kociarni z innymi kotami – musi jeść swoje jedzonko – i życie spędza w klatce. Serca nam się krajają jak na nią patrzymy.
Błagamy o tymczas dla niej…

15 marca 2021 r.

Na szczęście nasze błagania zostały wysłuchane i bardzo szybko znalazł się dom tymczasowy dla naszej kochanej gadułki Miyi! Jesteśmy przekonani, że w nowym miejscu i towarzystwie tymczasowej opiekunki, Miyi będzie znacznie lepiej czekało się na człowieka, którego już pokocha na zawsze.

23 marca 2021 r.

Dzięki apelowi na Facebooku, nasza Miya znalazła wyjątkowy dom tymczasowy u Yogalena na macie!
I tak, Miya stała się kocią yoginką – nadzoruje i aktywnie uczestniczy w zajęciach prowadzonych online! No bo przecież nie przeszkadza pałętając się pod nogami Magdy.
Koniecznie zajrzyjcie na kanał Yogaleny i podziwiajcie wygibasy Miyi! A może ktoś chciałby futrzastą yoginkę adoptować?
Przypominamy, że Miya ma zapalenie wątroby i trzustki i datego musi mieć dedykowaną dietę weterynaryjną. Poza tym, nic tylko brać, kochać i tulić!

24 marca 2021 r.

Kocia yoginka Miya bardzo prosi o wsparcie finansowe. Zanim znajdziemy dom docelowy dla tej kulki futra, musimy popłacić rachunki… Przeczytaj:

[nggallery id=2097]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 665 796 817

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)

 

 

Adopcja nic nie kosztuje - jest w 100% bezpłatna
Zwierzęta z fundacji są pod opieką doświadczonych weterynarzy specjalistów
Adoptując dostajesz pakiet informacji behawioralnych i wsparcie po-adopcyjne

Jak adoptować zwierzaka z fundacji?

Odpowiedzialna adopcja psa lub kota z fundacji przebiega w kilku prostych krokach.

Wypełnij ankietę na adopcję psa →

Wypełnij ankietę na adopcję kota →

Wypełniasz ankietę

Odpowiedz na kilka łatwych pytań, abyśmy wiedzieli jakie kwestie warto omówić podczas spotkania.

Poznajemy się

W zależności od potrzeb danego zwierzęcia, spotykamy się u Ciebie w domu lub w schronisku, by lepiej się poznać i porozmawiać. Czasem spotykamy się kilka razy, by i zwierzak Cię poznał.

Podpisujemy umowę

Ostatnim punktem odpowiedzialnej adopcji jest pisemne zobowiązanie się do należytej opieki nad zwierzęciem.

Sprawdź, kto czeka na dom
Wróć do góry